Gym en Freerunning

Ontdek de energieke wereld van gymnastiek en freerunning bij Sportvereniging Spes! πŸ€Έβ€β™‚οΈπŸ’₯

Elke vrijdag bieden wij gymnastiek- en freerunninglessen aan voor de jeugd onder leiding van meester Thijs. Deze lessen zijn een geweldige manier voor kinderen om hun lichamelijke en geestelijke ontwikkeling te stimuleren, terwijl ze plezier hebben en nieuwe vrienden maken.

Gymnastiek en freerunning bij Sportvereniging Spes:

πŸ•’ Tijdsschema:
14:15 – 15:00 – Groep 1 en 2
15:00 – 15:45 – Peutergym
16:00 – 16:45 – Groep 3 en 4
16:45 – 17:30 – Groep 5 en 6
17:30 – 18:15 – Groep 7 en 8
18:15 – 19:00 – 12+
19:00 – 20:00 – Freerunning

De voordelen van gymnastiek en freerunning voor kinderen:

πŸ€Έβ€β™€οΈ Bevordert een gezonde lichamelijke en geestelijke ontwikkeling.
πŸƒβ€β™‚οΈ Legt de basis voor een effectieve en veilige manier van bewegen.
🌟 Vergroot zelfvertrouwen en draagt bij aan een sportieve levensstijl.
πŸ‘« Stimuleert sociale ontwikkeling en interactie met andere kinderen.

Bij Sportvereniging Spes genieten onze jeugdleden van kwalitatieve lessen onder begeleiding van een gediplomeerde gymdocent, meester Thijs. Daarnaast nemen ze jaarlijks deel aan de Gemeentelijke Sportdag Aa en Hunze, waar ze hun vaardigheden in verschillende disciplines kunnen laten zien en prijzen kunnen winnen.

Freerunning is een opwindende sport waarbij deelnemers over obstakels springen met behulp van gymnastische technieken, zoals flips (salto’s) en vaults. Het is een uitdagende en creatieve manier om lichaamsbeweging te krijgen en tegelijkertijd zelfexpressie te bevorderen.

Stimuleer de sportieve groei van je kinderen en meld ze aan voor gymnastiek en freerunning bij Sportvereniging Spes. Neem contact met ons op voor meer informatie of om je kind in te schrijven voor een proefles. We kijken ernaar uit om je kind te verwelkomen in onze energieke en ondersteunende omgeving! πŸš€πŸŒŸ

Ontdek de wereld van sport, plezier en vriendschap bij Sportvereniging Spes! 🌟

Zoek je een sportieve uitdaging in een gezellige sfeer? Spes is dΓ© plek met diverse activiteiten voor alle leeftijden en niveaus. Onze gepassioneerde trainers zorgen voor een uitdagende en ondersteunende omgeving waar je nieuwe vaardigheden leert en vriendschappen sluit.

Word lid van onze Spes-familie en geniet van:

🌞 Diverse sportactiviteiten zoals Bootcamp, Yoga, Gym, Freerunning, KidsClub, SpesKamp, Tennis en meer! πŸ‘¨β€πŸ‘©β€πŸ‘§β€πŸ‘¦

Een warme, gastvrije gemeenschap waar iedereen welkom is. πŸ† De kans om sportieve doelen te bereiken met steun van toegewijde trainers en medeleden. πŸŽ‰ Regelmatige evenementen en sociale bijeenkomsten voor extra plezier en verbinding.

Wacht niet langer en sluit je aan bij Sportvereniging Spes! Kom langs voor een proefles of neem contact met ons op voor meer informatie. We verwelkomen je graag in onze sportieve en gezellige gemeenschap! πŸ’ͺπŸ˜„

Mijn winkelwagen
Je winkelwagen is leeg.

Het lijkt erop dat je nog geen keuze hebt gemaakt.